Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

ORTHO Help Collagen gummies KIDS - 90 cps.


Každodenná unikátna kĺbová výživa v podobe doplnku stravy (želatínové cukríky), pre podporu revitalizácie pohybového aparátu pre deti od 3-ch rokov.

Vaša cena:
7,61€ s DPH
Pôvodne: 12,60€

Bežná cena v lekárni: 12,60€
Ušetríte: 4,99€
Kód: 21360
Dostupnosť: skladom
Výrobca: Pharma Future
Kúpou produktu získate 76 bodov
Množstvo:    

ORTHO Help Collagen gummies KIDS - 90 cps.

Želatínové cukríky obsahujú v pohodlnej a ľahko užívateľné forme komplexné zloženie zahŕňajúce kombináciu kvalitných látok kolagén typu I a II, vitamín C a D 3, kyselinu hyaluronovú vo forme hyaluronátu a ďalej extrakt rastliny Diablov ležatého. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek. Zároveň prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Harpagofyt ležatý (Harpagophytum procumbens) je tradičná bylina afrického liečiteľstva, známa svojím blahodárnym pôsobením na normálny stav kĺbov a šliach. To všetko v starostlivo vyváženom komplexe pre Váš komfort a pohodlné užívanie.

ORTHO HELP KIDS je doplnkom stravy, ktorý je plný látok prospešných pre Vaše kĺby, šľachy, a chrupavky.  Vďaka možnosti je žuvať sú vhodné aj pre osoby, ktoré nemôžu alebo nechcú prehĺtať kapsule či tablety.

  •         Želatínové cukríky sa ľahko užívajú a výborne chutia
  •         Bez umelých farbív, konzervantov, sladidiel a lepku

ORTHO HELP KIDS je doporučované nielen aktívnym deťom a dospievajúcim, ale aj tým jedincom, ktorých pravidelná fyzická záťaž alebo zdravotný stav, zvyšuje požiadavky na príjem týchto látok.

Odporúčané denné dávkovanie: 1x denne 1 želé cukrík. Užívajte najlepšie po jedle. Dodržujte dostatočný pitný režim.

Aktívne látky:

Harpagofyt ležatý - z hľuznatých koreňov sa už pred stáročiami tradične pripravoval rozomletím prášok používaný domorodci proti horúčke, bolestiam kĺbov alebo chrbtice, ale tiež napríklad na podporu trávenia. Bol jednou z hlavných liečivých bylín využívaných pygmee (Křovák). Je dokázané, že tieto hľuzy obsahujú účinnú látku so silným protizápalovým pôsobením. Táto látka mierni zápaly, hlavne reumatického pôvodu.

Natívne kolagén - kolagén vo svojej prírodnej podobe. Jedná sa o vláknitú bielkovinu, ktorá tvorí telá všetkých živočíchov, teda aj ľudí. Sú z nej utvorené zo 70% kĺbovej chrupavky, má veľký význam pre štruktúru a integritu našich tiel, je súčasťou pohybového aparátu a podmieňuje pevnosť a pružnosť chrupaviek.

Kyselina hyalurónová (KH) - je známe, že sa táto látka v organizme poväčšinou nachádza ako sodná alebo iná soľ, presadzuje sa skôr označenie hyaluronan či hyaluronát. V ľudskom tele tvorí hyaluronát sodný jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty, nájdeme ho teda v niektorých telesných tekutinách, chrupavkách, sklovci, kožu a pupočníka.

   Upozornenie:

  •       Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.
  •       Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
  •       Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.
  •       Nie je určené pre deti do 3 rokov.

 Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri 10-25°C. Chráňte pred slnečným žiarením.

 Obsah balení: 90 gummies Obsah balenia: 90 gummies