Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

ORTHO 3000, gel, 100ml


ORTHO 3000, gel, 100ml

ORTHO 3000, gel, 100ml - prípravok obsahuje unikátny ORTHO COMPLEX pre účinnú kožnú masáž v oblasti stuhnutých kĺbov, šliach a svalov.

Vaša cena:
5,90€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 6,79€
Ušetríte: 0,89€
Kód: 4907
Dostupnosť: skladom
Výrobca: Pharma Future
Kúpou produktu získate 59 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty

ORTHO 3000, gel, 100ml

ORTHO COMPLEX pre vyššiu účinnosť obsahuje kyselinu hyaluronovú aj glukosamín, MSM, protizápalovo pôsobiaci extrakt z boswellia serrata, metylsalicylát, extrakt prasličky roľnej, borievkový a eukalyptový olej a rad ďalších účinných látok. ORTHO COMPLEX pôsobí na koži zozačiatku mierne chladivým dojmom a ten postupne prechádza v skutočne príjemne hrejivý, prekrvujúci a relaxačný účinok. Pritom nespôsobuje nežiaduce pocity podráždenia, sčervenanie pokožky či bolestivé dojmy. Priaznivý hrejivý účinok pretrváva ešte dlhú dobu po aplikácii a poskytuje tak potrebné prehriatie pokožky v okolí postihnutých partií. Gél možno ľahko vmasírovať, nespôsobuje zafarbenie oblečenia a nepríjemné lepivé pocity. Má príjemnú vôňu po vonných éterických olejoch. Prípravok neobsahuje syntetický parfum a bol dermatologicky testovaný.

Použitie: Masáž kože týmto prípravkom napomáha prekrveniu kože v okolí namáhaných partií tela a prispieva tak k úľave od svalovej únavy. Prekrvenie a rozhýbanie partií kože v okolí kĺbov napomáha potlačeniu pocitov stuhnutosti, ktoré môžu viesť až k bolestivosti. Masírujte dostatočným množstvom prípravku kožu príslušnej časti tela a sústredenými pohybmi prstov a dlaní dôkladne vmasírujte prípravok do pokožky. Opakujte aplikáciu 1-3x denne alebo podľa potreby. Prvý vnem z prípravku je sviežo chladivý a hrejivý účinok sa postupne objaví po niekoľkých minútach a pretrváva ešte niekoľko minút. Pred prvou aplikáciou doporučujeme hrejivý účinok odskúšať na pokožke predlaktia. Pre intenzívnejšie hrejivý účinok aplikáciu opakujte.

Upozornenie: Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc.

    
Neužívať vnútorne!
    
Udržujte mimo dosah detí!
    
Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku.
    
Používajte len k danému účelu.