Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Octanový krém Vulm crm.der.1x100g


Octanový krém Vulm crm.der.1x100g

Tradičný, ľahko rozotierateľný a vysokoúčinný krém na opuchy, taktiež pôsobí ako prevencia pred bodnutím hmyzu a zápaloch kože.

Vaša cena:
1,86€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 2,28€
Ušetríte: 0,42€
Kód: 21297
Dostupnosť: skladom
Výrobca: VULM
Kúpou produktu získate 18 bodov
Množstvo:    

Výdaj lieku nie je viazaný na lekársky predpis.   ‌15. POKYNY NA POUŽITIE   · opuchy po malých zraneniach končatín bez povrchových rán, po vyvrtnutí · opuchy po úraze, prevencia trhliniek · popáleniny a omrzliny 1. stupňa, alergie zo slnka Ľahko rozotierateľný krém na opuchy, ktorý pôsobí sťahujúco, chladivo, mierne antisepticky, protizápalovo a zmierňuje bolesť postihnutého miesta. Používa sa na opuchy po malých zraneniach končatín bez povrchových rán, po vyvrtnutí a pod., na popáleniny a omrzliny 1. stupňa, alergie zo slnka (solárne dermatitídy), ako pomocná liečba opuchov po úraze a ako prevencia trhliniek (fisúr).

Krém naneste v súvislej vrstve na neporušenú pokožku, po vmasírovaní previažte nepremokavým obväzom a nechajte pôsobiť niekoľko hodín, alebo postihnuté miesto potierajte jeden až trikrát denne.

Upozornenie: Nepoužívajte tento krém na otvorené alebo krvácajúce rany, hnisavé ochorenia kože, infekčné zápaly kože a ak ste alergický na roztok octanu a vínanu hlinitého alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek tohto lieku. Krém obsahuje vosk z ovčej vlny (lanolín), môže vyvolať miestne kožné reakcie (napr. kontaktnú dermatitídu).