Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

MedicProgress Konopné mazanie 10% konopného oleja 100 ml


EXP.: 10/2020- POSLEDNÉ KUSY SKLADOM - Mierne chladivý masážny krém na kožu s 10% konopného oleja, s prekrvujúcim a relaxačným účinkom na kožu. Ľahko vmasírovateľný do pokožky a nelepí. Prípravok neobsahuje syntetický parfém a bol dermatologicky testovaný.

Vaša cena:
2,65€ s DPH
Pôvodne: 3,12€

Bežná cena v lekárni: 4,10€
Ušetríte: 1,45€
Kód: 3863
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: Obra Sk
Kúpou produktu získate 26 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty

Charakteristika:

Mierne chladivý masážny krém na kožu s 10% konopného oleja, s prekrvujúcim a relaxačným účinkom na kožu. Ľahko vmasírovateľný do pokožky a nelepí. Prípravok neobsahuje syntetický parfém a bol dermatologicky testovaný.  

Použitie:

Masáž kože týmto prípravkom napomáha k pocitu prekrvenia kože v okolí namáhaných partií tela a prispieva tak k pocitu úľavy od svalovej únavy. Správne prekrvenie napomáha k potlačeniu pocitov ztuhlosti, ktoré môžu viesť až k bolesti. Dostatočné množstvo prípravku na koži vmasírujte sústredenými pohybmi prstom a dlaňou do pokožky. Opakujte podľa potreby. Účinok na koži sa postupne objaví po niekoľkých minútach. Pred prvou aplikáciou doporučujeme účinok odskúšať na pokožke predlaktia. Pre zvýšenie intenzity účinku aplikáciu opakujte.  

Zloženie:

  • konopný olej - je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, vitamíny A, B1, B2, B6, C a E, fytín (použíaný v lekárstve pri liečbe chudokrvnosti) a kyselinu kanabidiolovú so silným baktericídnym účinkom. Je tak isto zdrojom dôležitých minerálnych látok - vápnik, sodík, fosfor, horčík, draslík, železo, mangán, zinok, kremík, platina. Používa sa taktiež pri liečbe neurodermitídy (lupienky) a iných chronických ochorení kože. Ďalej chráni pokoźku pred vysúšaním a predčasnou tvorbou vrások.
  • methylsalicylát - je účinný proti podráždeniu, proti s vrbeniu a miernej bolesti
  • gáfor - má chladivý, antiseptický, protisvrbivý analgetický účinok, prekrvuje kožu

Upozornenie: Neužívať vnútorne! Ukladať mimo dosahu detí! Používajte iba na daný účel. Skladujte v tme a suchu pri teplotách 5 - 25 °C. Chránte pred mrazom. Pri zasiahnutí očí okamžite dokladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Spotrebujte najlepšie do dátumu uvedeného na balení.