Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

LONGEVIT, 84kps.


LONGEVIT, 84kps.
Vaša cena:
44,09€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 50,70€
Ušetríte: 6,61€
Kód: 88777
Dostupnosť: skladom
Kúpou produktu získate 440 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty

Longevity, pre dlhý a kvalitný život - doplnok stravy.

Originálny a moderný prípravok svojej doby rešpektujúci najnovšie poznatky vedy a techniky pre komfortnú starostlivosť a pohodlie.

V jednej dávke je obsahujá unikátnu kombináciu prírodných zložiek extraktov, minerálov a vitamínov.

Odporúčané denné dávkovanie pre dospelých: 1 biela kapsule a 1 transparentná kapsula 1 × až 2 × denne. Užívajte najlepšie spolu s jedlom pri raňajkách a večeri, druhú dávku však najlepšie podávať do 17:00 hod.

Longevity ® obsahuje napríklad:

  • Ženšen - prispieva k udržaniu vitality, duševnej i telesnej výkonnosti, priaznivo pôsobí na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.
  • Reishi β-glukány - prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.
  • Listy Ginkgo biloby - obsahujú veľké množstvo účinných látok (terpénových laktónov, flavonoidných glykozidov apod.), Ktoré majú jedinečné biologické vlastnosti.
  • Extrakt z Ginkgo biloby podporuje periférny krvný obeh, ktorý je veľmi dôležitý aj pre zachovanie dobrého sluchu a zraku. Ginkgo biloba pomáha udržať schopnosť správneho vnímania a pamäť, podporuje lepší výkon mozgu a duševnú sviežosť, a to aj s pribúdajúcim vekom.
  • Graviola - podľa vedeckých štúdií obsahuje látky označované ako annocenové acetogeniny, ktoré selektívne ničia rakovinové bunky bez toho aby ničili tie zdravé.Kombináciu vitamínov a stopových prvkov (B1, B2, B3, B5, B6, B12, vitamín C, D3, E, selén, zinok, železo, jód, mangán a horčík).

Skladovanie: Skladujte v suchu a tme pri 5-25 ° C. Chráňte pred slnečným žiarením. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Upozornenie:Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.Neprekračujte doporučené dávkovanie.Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladať mimo dosahu detí!Čítajte príbalový leták.