Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

DUCRAY ANAPHASE+ SHAMPOO (zľava) stimulujúci krémový šampón 200 ml + ANACAPS REACTIV cps 30 ks, 1x1 set


DUCRAY ANAPHASE+ SHAMPOO (zľava) stimulujúci krémový šampón 200 ml + ANACAPS REACTIV cps 30 ks, 1x1 set

DUCRAY ANAPHASE - Stimulujúci krémový šampón, je vhodný pre unavené a slabé vlasy s nadmerným vypadávaním. ANACAPS REACTIV dodáva vlasovému folikulu biotín, ktorý prispieva k udržaniu zdravých vlasov, a vitamín B6, ktorý prispieva k správnej syntéze cysteínu. Ďalej dodáva vitamín B3 a železo, ktoré prispievajú k zníženiu únavy. ANACAPS REACTIV obsahuje tiež vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Vaša cena:
26,72€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 29,20€
Ušetríte: 2,48€
Kód: 21544
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: DUCRAY
Kúpou produktu získate 267 bodov
Množstvo:    

Krémový šampón obsahuje originálnu patentovanú zlúčeninu Nikotinát tocopherolu a GP4G, ktorá stimuluje mikrocirkuláciu vo vlasovej pokožke. Obsiahnuté vitamíny B5, B6 a B8 vyhovujú krehkým a unaveným vlasom. Pravidelné používanie šampónu podporuje bohatosť vlasov, vracia vlasom silu, pružnosť a lesk. 

Výživový doplnok - originálne zloženie ANACAPS REACTIV dodáva vlasovému folikulu biotín, ktorý prispieva k udržaniu zdravých vlasov, a vitamín B6, ktorý prispieva k správnej syntéze cysteínu. Ďalej dodáva vitamín B3 a železo, ktoré prispievajú k zníženiu únavy. ANACAPS
REACTIV obsahuje tiež vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Spôsob použitia

Šampón sa nanesie na navlhčené vlasy, premyje sa a opláchne. Opakuje sa aplikácia, prípravok sa vmasíruje do vlasovej pokožky, masíruje sa 2-3 minúty a potom sa vlasy opláchnu čistou vodou.
Následne sa na vlhké, uterákom osušené vlasy aplikuje ošetrujúci prípravok proti vypadávaniu vlasov (napr. Ducray-Anastim) a potom sa vlasy vysušia a upravia obvyklým spôsobom. Vyhnúť sa kontaktu s očami. Prípravok je výborne tolerovaný a môže byť používaný kedykoľvek podľa potreby. Jeho hodvábna krémová textúra umožňuje masáž vlasovej pokožky.

Výživový doplnok
Užívať 1 kapsulu ráno, zapiť veľkým pohárom vody. Odporúča sa užívať po dobu 3 mesiacov.
Upozornenie: Nie je vhodný pe deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí.