Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Dovolenkový balíček, 7ks


DOVOLENKOVÝ BALÍČEK, 7ks

PONUKA PLATNÁ LEN S PLATNÝM ZĽAVOVÝM KUPONÓM WWW.ZLAVADNA.SK. DO POZNÁMKY K OBJEDNÁVKE PROSÍM PRIPÍŠTE Č. VÁŠHO KUPÓNU.

Dostupnosť: skladom
Výrobca: Pharma Future
Množstvo:    
Súvisiace produkty

Dovolenkový balíček obsahuje Panthenol sprej,  SUN CREAM kids 50+, CANNABIS Milk, CANNABIS Shower gel, CANNABIS Shampoo , ALOE VERA Milk a ALOE VERA Hair.
PANTHENOL SPREJ – Jemný,  penivý sprej s 10g D-panthenolu na 100g. Sprej má mierne chladivý upokojujúci účinok, ľahko sa vstrebáva a nelepí sa. Je neparfumovaný. Dermatologicky testovaný výrobok. D-panthenol , pro-vitamín B5 pomáhajú hydratovať a zvláčňovať  podráždenú pokožku a má regeneračné účinky, zrýchľuje prirodzenú obnovu buniek. Odstraňuje tak nepríjemné pocity svrbenia a redukuje podráždenie a sčervenanie pokožky. Vitamín E slúži ako antioxidant, ktorý chráni bunky kože pred poškodením. Prispieva k ochrane pred predčasným starnutím kože.
POUŽITIE: Sprej je vhodný používať po opaľovaní pre starostlivosť o pokožku podráždenú slnkom (UV-žiarením). Nádobku pred použitím dobre pretrepte a počas aplikácie ju  držte pokiaľ možno vo zvislej polohe hore dnom. Stiskom rozprašovača zo vzdialenosti 15-20 cm naneste na pokožku potrebné množstvo peny. V prípade potreby jemne votrite do pokožky.

SUN CREAM KIDS 50+ - vodeodolný, ľahko roztierateľný opaľovací krém vyvinutý špeciálne pre citlivú detskú pokožku. Má hypoalergénne zloženie bez parabenov a BMDBM (Butylmethoxydibenzoyl metán). Krém je dermatologický testovaný. Veľmi silnú no zároveň citlivú ochranu pred slnečným žiarením zaručuje ochranný faktor 50+. Zároveň poskytuje ochranu kože pred poškodením UVA a UVB žiarením (testované in-vivo a in-vitro).  Tiež pomáha predchádzať vzniku pigmentových škvŕn.

CANNABIS MILK - Jemné, výživné, príjemne parfumované mlieko s konopným olejom, D-panthenolom, bambuckým maslom (shea butter) a vitamínom E. Mlieko sa ľahko roztiera, má príjemnú sviežu vôňu a upokojujúci účinok. Zanecháva pritom pokožku hydratovanú, hladšiu a sviežu. Nezanecháva pocit mastnoty či lepivosti. Dermatologicky testované.
Mlieko obsahuje látky ako: konopný olej, D-panthenol, bambucké maslo a vitamín E
Konopný olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, A, B1, B2, B6, C a E, fytín a kyselinu kanabidiolovu so silným baktericídnym účinkom. Je tiež zdrojom dôležitých minerálnych látok - vápnika, sodíka, fosforu, horčíka, draslíka i železa, mangánu, zinku, kremíka či platiny. Konopný olej dokáže účinne redukovať príznaky starnutia. Nenasýtené mastné kyseliny majú výborné upokojujúce, protizápalové a regeneračné schopnosti, zaisťujú pokožke prirodzenú vláčnosť. Vonkajšia aplikácia konopného oleja pomôže zmierniť alebo úplne eliminovať tiež kožné problémy prejavujúce sa vysúšaním a praskaním pokožky, ale aj prejavy akné, atopického ekzému či psoriázy.
D-panthenol, pro-vitamín B5 - hydratuje a zvláčňuje podráždenú pokožku a má regeneračné účinky, zrýchľuje prirodzenú obnovu buniek kože. Odstraňuje tak nepríjemné pocity svrbenia a redukuje podráždenie a sčervenanie pokožky. D-panthenol je vhodný aj ako starostlivosť pre posilnenie obranyschopnosti, imunity, kože a odolnosti pokožky voči vplyvom vonkajšieho prostredia. Hydratácia zabezpečuje súdržnosť pokožky a eliminuje možné lúpanie suchej kože, ktorá môže pôsobiť neesteticky.
Bambucké maslo - je zložením veľmi príbuzné s ľudskou pokožkou a pri kontakte s teplom ľudského tela sa rozpustí a príjemne splynie s pokožkou. Výborne sa vstrebáva a preniká do najhlbších vrstiev pokožky, kde dokáže odovzdať všetky drahocenné zložky. Vytvára ochranný film, pritom neupcháva póry a pokožka môže voľne dýchať.
Vitamín E - je antioxidant ktorý chráni bunky kože pred poškodením, zároveň urýchľuje ich obnovu. Prispieva k ochrane pred predčasným starnutím kože.
Mlieko je vhodné používať každý deň 1-2x denne, najmenej po kúpeli pre starostlivosť o pokožku podráždenú slnkom (UV-žiarením), suchom, mrazom a podobne. Takisto je vhodné používať ho pre hydratáciu pred slnením, aj ako prípravu a ochranu pred poveternostnými vplyvmi, ako je rýchla zmena teploty, chlad, teplo, podráždenie morskou vodou, pieskom, snehom, vetrom a pod. Prípravok je vhodný aj pre deti. V prípade nejasností alebo ostatných prípadoch odporúčame aplikáciu konzultovať s lekárom alebo lekárnikom.
Tip pre vás:
Prípravok je silne hydratačný, preto je vhodný pre použitie na akúkoľvek pokožku vrátane pokožky so sklonom k suchej až podráždenej z akýchkoľvek príčin (teplo, chlad, chlórovaná voda, dehydratácia, UV žiarenie). Je vhodný aj ako prevencia presušeniu a stvrdnutiu kože rúk a nôh z práce v zamestnaní i na záhrade, kedy sa tvoria zádery, rohovatie pokožka. Pre starostlivosť o ruky a nohy vyskúšajte prípravok Konopný krém na ruky.
Aplikácia:
Pred prvým použitím silno stlačte vršok / flip-top pre odstránenie poistky originality. Naneste na pokožku čo najväčšie množstvo mlieka, ktoré je schopné sa vstrebať do pokožky a ľahkým vtieraním mlieko votrite do pokožky. V prípade potreby aplikáciu opakujte.
Odporúčame, aby aplikáciu vykonávali dospelí a zaobchádzali s prípravkom podľa upozornenia na obale prípravku.

CANNABIS SHOWER GEL - Jemný, šetrný, nevysušujúci, príjemne parfumovaný sprchový gél s konopným olejom a vitamínom E zanecháva pokožku hydratovanú, hladkú a sviežu.
Konopný olej je zdrojom vitamínov A.B1, B21, B6, C a E, minerálov, aminokyselín, fytín, kyseliny kanabidiolové a ďalších zložiek, ktoré pomáhajú pokožku regenerovať, hydratovať a chrániť.

CANNABIS SHAMPOO - Jemný, šetrný, nevysušujúci, príjemne parfumovaný šampón s 5% konopného oleja a D-panthenolom zanecháva vlasy hydratované, hladké a kondicionované. Šampón vytvorí  jemnú hustú penu, odstraňuje nečistoty aj pachy, ale ponecháva prospešné zložky. Nevysušuje a nenúti pokožku hlavy znovu sa mastiť. Je preto vhodný pre suchý a citlivý typ pleti aj pre problematickú pleť so sklonom k ekzémom, lupienke a akné. Vhodný aj pre jemnú detskú pokožku.
Obsahuje:
-    konopný olej
-    D-panthenol
-    kyselina mliečna
Konopný olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, A, B1, B2, B6, C a E, fytín a kyselinu kanabidiolovou so silným baktericídnym účinkom. Je tiež zdrojom dôležitých minerálnych látok - vápnika, sodíka, fosforu, horčíka, draslíka i železa, mangánu, zinku, kremíka či platiny. Konopný olej dokáže účinne redukovať príznaky starnutia. Nenasýtené mastné kyseliny majú výborné upokojujúce, protizápalové a regeneračné schopnosti, zaisťujú pokožke prirodzenú vláčnosť. Vonkajšia aplikácia konopného oleja pomôže zmierniť alebo úplne eliminovať tiež kožné problémy prejavujúce sa vysúšaním a praskaním pokožky, ale aj prejavy akné, atopického ekzému či psoriázy.
D-panthenol, pre-vitamín B5 - hydratuje a zvláčňuje podráždenú pokožku a má regeneračné účinky, zrýchľuje prirodzenú obnovu buniek kože. Odstraňuje tak nepríjemné pocity svrbenia a redukuje podráždenie a sčervenanie pokožky. D-panthenol je vhodný aj ako starostlivosť pre posilnenie obranyschopnosti, imunity, kože a odolnosti pokožky voči vplyvom vonkajšieho prostredia. Hydratáciu zabezpečuje súdržnosť pokožky a eliminuje možné lúpanie suchej kože, ktorá môže pôsobiť neesteticky.
Kyselina mliečna má hydratačné, antibakteriálne a protizápalové účinky. Kyselina mliečna upokojuje podráždenia a súčasne potláča množenie baktérií, je súčasťou kozmetiky proti akné a prípravkov na ošetrenie mastnej a zmiešanej pleti. Táto látka má zároveň exfoliačný a bieliaci účinok, podporuje mikrocirkuláciu pokožky a urýchľuje regeneráciu a obnovu buniek. Pomáha pri obnove a udržovaní kožného ochranného filmu.
Dávkovanie a spôsob použitia:
Pred prvým použitím silno stlačte vršok / flip-top pre odstránenie poistky originality. Dostatočné množstvo šampónu naneste na navlhčené vlasy a rovnomerne napeňte na vlasy aj pokožku hlavy. Po umytí dokonale opláchnite. V prípade potreby aplikáciu opakujte. Prípravok je vhodný aj pre deti. Je dermatologicky testovaný. V prípade nejasností alebo ostatných prípadoch odporúčame aplikáciu konzultovať s lekárom alebo lekárnikom.

ALOE VERA MILK - 70% Aloe vera je zdrojom vitamínov (A, C, E, D, B), minerálov, aminokyselín, enzýmov a ďalších zložiek, ktoré pomáhajú pokožku regenerovať, hydratovať a chrániť pred predčasným starnutím.
Použitie:
Mlieko je vhodné používať každý deň 1-2x denne, najmenej po kúpeli, slnení pre starostlivosť o pokožku podráždenú slnkom (UV-žiarením), suchom, mrazom a podobne. Takisto je vhodné ho používať pre hydratáciu pred slnením, aj ako prípravu a ochranu pred poveternostnými vplyvmi, ako je rýchla zmena teploty, chlad, teplo, podráždenie morskou vodou, pieskom, snehom, vetrom a pod. Prípravok je vhodný aj pre deti. V prípade nejasností alebo ostatných prípadoch odporúčame aplikáciu konzultovať s lekárom alebo lekárnikom.
Tip pre vás:
Prípravok pôsobí silne hydratačne na kožu, preto je vhodný pre použitie na akúkoľvek pokožku vrátane pokožky so sklonom k suchej až podráždené z akýchkoľvek príčin (teplo, chlad, chlórovaná voda, dehydratácia, UV žiarenie). Je vhodný aj ako prevencia presušeniu a stvrdnutiu kože rúk a nôh z práce v zamestnaní i na záhrade, kedy sa tvoria zádery, rohovatie pokožka. Pre starostlivosť o ruky a nohy vyskúšajte prípravok Konopný krém na ruky.
Aplikácia:
Pred prvým použitím silno stlačte vršok / flip-top pre odstránenie poistky originality. Naneste na pokožku čo najväčšie množstvo mlieka, ktoré je schopné sa vstrebať do pokožky a ľahkým vtieraním mlieko votrite do pokožky. V prípade potreby aplikáciu opakujte.
Odporúčame, aby aplikáciu vykonávali dospelí a zaobchádzali s prípravkom podľa upozornenie na obale prípravku.

ALOE VERA HAIR  BALM- Vyživujúci a hydratačný  vlasový balzam s vysokým obsahom aloe vera, D-panthenolu, pšeničného gluténu a hydratujúcimi polysacharidmi, ktoré zanechávajú  vlasy hydratované, hladké a ľahko rozčesateľné.
Použitie: Balzam v dostatočnom množstve rovnomerne naneste na dobre umyté vlhké vlasy. Nechajte 2-3 minúty pôsobiť a dobre opláchnite prúdom vody.