Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

DELTA COLOSTRUM Akut Sirup Kids Jahoda 125 ml


DELTA COLOSTRUM Akut Sirup Kids Jahoda 125 ml

Popis DELTA COLOSTRUM Akut Sirup Kids Jahoda Výživový doplnok s vysokým obsahom imunitných faktorov a regulátorov imunitného systému s jahodovou príchuťou. Odtučnený a zbavený kazeínu. Vyrobený najmodernejšou a maximálne šetrnou technológiou spracovania kolostra bez použitia vysokej teploty so zachovaním najvyššej možnej účinnosti.

Vaša cena:
27,52€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 33,74€
Ušetríte: 6,22€
Kód: 2191
Dostupnosť: skladom
Výrobca: DELTA MEDICAL
Kúpou produktu získate 275 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty

Popis a určenie

Výživový doplnok s vysokým obsahom imunitných faktorov a regulátorov imunitného systému s jahodovou príchuťou. Odtučnený a zbavený kazeínu. Vyrobený najmodernejšou a maximálne šetrnou technológiou spracovania kolostra bez použitia vysokej teploty so zachovaním najvyššej možnej účinnosti.
Vhodné na prirodzenú podporu imunitného systému pre všetky vekové kategórie.
Nemecká kvalita
Vhodné pre deti od 6 mesiacov veku
Šetrná technológia spracovania
Bez konzervačných látok
Zloženie: prírodné tekuté kravské kolostrum 99,9 %, prírodná banánová príchuť 0,1%.
Odporúčané dávkovanie: 1 polievková lyžica 1x denne nalačno (1 polievková lyžica = 8ml).

Užívajte samostatne alebo zapite studeným nápojom. Nezapíjajte teplými nápojmi! Vhodné pre dlhodobé užívanie.
Kolostrum je vzácne tým, že sa tvorí iba krátky čas po narodení mláďat cicavcov. Jeho hlavnou úlohou je zabezpečiť, aby sa novorodenec dokázal prispôsobiť novému prostrediu, aby bol chránený pred patogénmi číhajúcimi v okolí a aby získal živiny a energiu pre štart do života. Dodáva organizmu jedinečný komplex imunitných a rastových faktorov spolu s vitamínmi, minerálmi, enzýmami, aminokyselinami a množstvom ďalších cenných zložiek. Práve pre vysoký obsah imunitných a rastových faktorov sa kolostrum aj v minulosti používalo pri mnohých ochoreniach.

Zloženie DELTA COLOSTRUM Akut Sirup Kids Jahoda:

Prírodné kravské tekuté kolostrum 100%. Zloženei príchuťe: Voda, prírodná jahodová aróma, propylénglykol, sladidlo z rastliny Stévie.
125 ml
Upozornenie: DELTA COLOSTRUM Akut Sirup Kids Jahoda je výživový doplnok. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!