Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

CANNABIS, K. masážny krém, 250ml


CANABIS, K. masážny krém - Relaxačný účinok bez nepríjemného pocitu. Regeneračný a osviežujúci K. olej 10% Methylsalicylát Terpentýnový olej Menthol Vitamin E.

Vaša cena:
9,00€ s DPH
Pôvodne: 10,00€

Bežná cena v lekárni: 13,00€
Ušetríte: 4,00€
Kód: 4553
Dostupnosť: skladom
Výrobca: Pharma Future
Kúpou produktu získate 90 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty

CANNABIS, K. masážny krém - Relaxačný účinok bez nepríjemného pocitu. Regeneračný a osviežujúci K. olej 10% Methylsalicylát Terpentýnový olej Menthol Vitamin E.

VLASTNOSTI:

  • Uvoľňujúci účinok, ktorý pretrváva ešte dlhú dobu po alikácii a poskytuje pocit uvoľnenia postihnutých partií.
  • Má prekrvujúce a relaxačné účinky bez pocitu podráždenia a nepríjemného začervenanie pokožky.
  • Ľahko rozotierateľný, nefarbí oblečenie a nezanecháva pocit lepenia.
  • Neobsahuje syntetický parfém.
  • Dermatologický testovaný.

Masáž tela prípravkom CANNABIS, K.masážny krém pomáha uvoľniť namáhané časti tela a prispieva k uvoľneniu a odstráneniu svalovej únavy. Prekrvenie a rozhýbanie partií v okolí kĺbov napomáha potláčať pocit stuhnutia, ktorý častokrát vedie až k bolestiam.

OBSAHUJE:

  • K.olej - vďaka svojmu zloženiu je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, vitamíny ( A,B1,B2,B6,C,E), Fytín a kyselinu k. so silným baktericidným účinkom. Je zdrojom dôležitých minerálnych látok - vápnik, sodík, fosfor, horčík, draslík, železo, mangán, zinok, kremik a platina. Redukuje príznaky starnutia.
  • Nenasýtené mastné kyseliny - majú výborné ukľudňujúce účinky, protizápalové a regeneračné schopnosti. Zaisťujú pokožke prirodzenú vláčnosť.
  • Methylsalicylát, terpentýnový olej, mentol - majú antiseptické účinky, lokálne prekrvujú, čim uvoľňujú postihnutí partie a umožňujú lepší prísun živín a zároeň rýchlejšie odburávajú stuhnutie a bolesť.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Dostatočné množstvo krému naneste na kožu a jemne vmasírujte do pokožky. Aplikáciu opakujte podľa potreby. Pre čo najlepší uvoľňujúci účinok masáže odporúčame masírovať min. 3-5x denne. Uvoľňujúci účinok sa objaví už po niekoľkých minútach.

Pred prvým použitím vyskúšajte účinok a znášanlivosť prípravku na pokožke zápästia.