Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

BI-OIL Gél pre suchú kožu 100 ml


BI-OIL Gél pre suchú kožu 100 ml

Telový gél pre suchú pokožku je vhodný pre citlivú pokožku, je nekomedogénny a bez pridanej parfumácie.

Vaša cena:
10,49€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 12,86€
Ušetríte: 2,37€
Kód: 21741
Dostupnosť: skladom
Výrobca: Euro MD
Kúpou produktu získate 104 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty

Popis produktu

Bi-Oil® Gél pre suchú kožu je novou generáciou starostlivosti o suchú kožu a jej hydratáciu. Obsahuje minimálne množstvo vody - iba 3%, čo je dostatočné množstvo pre rozpustenie zvlhčovadiel. Tie na seba viažu vodu z okolia a vo vonkajších vrstvách kože. Pričom tradičné produkty na suchú kožu - krémy, telové mlieka a maslá sú vyrábané predovšetkým z vody, ktorá sa pri kontakte s pokožkou vyparuje.

Olejová zložka gélu je tvorená nielen olejom Bi-Oil ako ho poznáte, ale tiež bambuckým maslom a ďalšími olejmi. Gél teda pokožku hydratuje a zároveň zabraňuje ďalšiemu úniku vlhkosti z kože.

Bi-Oil® Gél pre suchú kožu sa ľahko vstrebáva a nie je mastný. Už malé množstvo stačí pre viditeľný výsledok. Je nekomedogénny, vhodný pre citlivú pokožku a bez pridanej parfumácie.

Bi-Oil® Gél pre suchú kožu predstavuje nový spôsob ošetrenia suchej kože.

Suchá koža
Bi-Oil® Gél pre suchú kožu je vyvinutý k zlepšeniu stavu suchej kože a svojím nízkym obsahom vody zabraňuje narušeniu jej prirodzenej ochrannej olejovej vrstvy.

Hydratácia
Bi-Oil® Gél pre suchú kožu pomáha pokožku hydratovať a chráni ju pred ďalším vysušovaním.

Aplikácia: na suchú pokožku naneste malé množstvo podľa potreby. Naneste menšie množstvo než pri aplikácii krému. Nepoužívajte na poranenú pokožku. V prípade podráždenia ďalej nepoužívajte. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí dôkladne vypláchnite vodou.