Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Avent odsávačka mlieka Natural + darček Krém na bradavky 30ml


Philips AVENT Avent odsávačka mlieka Natural+fľaša mini 60ml

POSLEDNÝ 1 KUS SKLADOM - Vaše materské mlieko je odsávané priamo do zásobníka AVENT, z ktorého po pripojení cumlíka môžete nakŕmiť vaše dieťa.

Vaša cena:
33,20€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 40,17€
Ušetríte: 6,97€
Kód: 14000
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: AVENT
Kúpou produktu získate 332 bodov
Množstvo:    

Avent odsávačka mlieka Natural + DARČEK: fľaša Natural MINI 60ml s cumlíkom s 1 otvorom - novorodenecký prietok má menšiu dierku, vďaka ktorej je prietok kontrolovanejší, a mäkká štruktúra cumlíka sa vernejšie podobá prsníku.
Extra mäkký silikónový cumlík s povrchovou zamatovou úpravou.

Vaše materské mlieko je odsávané priamo do zásobníka AVENT, z ktorého po pripojení cumlíka môžete nakŕmiť vaše dieťa.

Obsah:
- manuálna odsávačka s krytom hrdla
- 1x Fľaša Natural 125ml

+ DARČEK: fľaša Natural MINI 60ml s cumlíkom s 1 otvorom - novorodenecký prietok má menšiu dierku, vďaka ktorej je prietok kontrolovanejší, a mäkká štruktúra cumlíka sa vernejšie podobá prsníku.
- Fľaša MINI má extra mäkký silikónový cumlík s povrchovou zamatovou úpravou:
Odsávačka materského mlieka AVENT Vám pomôže ľahko odsať mlieko z prsníka priamo do zásobníkov AVENT alebo do VIA pohárikov na uskladnenie v chladničke alebo v mrazničke. Tak je možné, aby ktokoľvek nakŕmil Vaše dieťa materským mliekom počas Vašej neprítomnosti. Odsávačka je všeobecne obľúbená medzi mamičkami i zdravotníckym personálom všade na svete, kde našli zaľúbenie v jej revolučnom designe. Odsávanie mlieka odsávačkou je jemnejšie, kľudnejšie a efektívnejšie než ostatnými bežne dostupnými odsávačkami.


Odsávačka pracuje rýchlo, jemne a ticho, bez potreby elektriny alebo batérií.

V nedávnych klinických testoch boli porovnávané priamo mamičkami v pôrodniciach elektrické odsávačky s odsávačkou AVENT. Porovnávalo sa podľa úľavy po použití, podľa veľkosti podtlaku a podľa celkového pohodia pri odsávaní. Na konci pokusu, keď si mamičky mohli vybrať medzi elektrickou odsávačkou a odsávačkou, dalo 64% mamičiek prednosť odsávačke AVENT.

Tajomstvo úspechu je v kombinácii silikónovej masážnej vložky s výstupkami v tvare okvetného lístka so silikónovou membránou, ktoré spoločne počas odsávania navodzujú podobné pocity ako pri dojčení.

Mäkká silikónová vložka s masážnymi výstupkami zaisťuje masáž pŕs. Keď stláčate páku odsávačky, výstupky sa pohybujú hore a dole a jemne masírujú dvorec bradavky. Masáž prsníka zaisťuje bezbolestné a prirodzené odsávanie materského mlieka.

Silikónová membrána 100% zaručuje potrebný tlak na odsávanie. Silu podtlaku a frekvenciu odsávania si môžete sama regulovať stláčaním páky odsávačky.

Záver – viac odsatého mlieka prirodzenejším spôsobom než u ostatných odsávačiek. Pretože je odsávanie jemné a bezbolestné, pomôže Vám odsávačka AVENT prekonať i bežné problémy, ako sú naliate prsia či popraskané bradavky.

Pozrite si krátke video, ktoré vám predstaví novú odsávačku NATURAL:
www.youtube.com/embed/YyUISAmnM78

Návod v slovenčine od strany 80:
download.p4c.philips.com/files/s/scf330_20/scf330_20_dfu_slk.pdf