Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

AURECON Junior ušný spray 30ml


AURECON Junior ušný spray 30ml

AURECON Junior ušný sprej je prírodný prípravok obsahujúci rastlinné extrakty, ktorých vplyv je preverený storočnými skúsenosťami mnohých generácii. Táto unikátna kombinácia liečivých rastlín blahodárne pôsobí na zdravie ucha a znižuje možnosť vzniku zápalov. AURECON Junior ušný sprej tiež riedi a rozpúšťa ušný maz, pomáha pri jeho odstránení prirodzenou cestou. Odstraňuje prebytočný maz, prach a iné nečistoty veľmi jemným spôsobom a je prevenciou vzniku ušnej zátky. Prípravok je určený pre deti od 3 rokov.

Vaša cena:
4,46€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 5,30€
Ušetríte: 0,84€
Kód: 20172
Dostupnosť: Skladom
ŠUKL: 82746
Výrobca: Herb-pharma
Kúpou produktu získate 44 bodov
Množstvo:    

Aurecon ušný spray Junior blahodarne pôsobí na zdravie ucha a znižuje možnosť vzniku zápalov. Aurecon je prírodný prípravok obsahujúci rastlinné extrakty, ktorých účinok je preverený storočnými skúsenosťami mnohých generácií. Táto unikátna kombinácia rastlín tiež riedi a rozpúšťa ušný maz a pomáha pri jeho odstránení prirodzenou cestou. Odstraňuje prebytočný maz, prach i iné nečistoty veľmi jemným spôsobom a pomáha predchádzať vzniku ušné zátky. Kedy Aurecon ušný spray Junior pomáha:

  • znižuje možnosť vzniku zápalu stredného ucha a nádchy,
  • nahrádza používanie vatových tyčiniek, pretože ich nesprávne používanie môže poraniť ucho a môže byť príčinou akumulácie ušného mazu na pozadí kanálika vonkajšieho zvukovodu,
  • prípravok je vhodný zvlášť pre deti, ktorým sa tvorí tzv. suchý ušný maz.

Nedostatočná starostlivosť venovaná hygiene vonkajšieho ucha môže viesť k zhoršeniu priechodnosti zvukovodu. Dôsledkom toho môže byť nielen zníženie prenosu zvuku, ale aj možnosť vzniku priaznivých podmienok pre mikroorganizmy, ktoré sú zdrojom zdravotných ťažkostí s možnými vážnymi následkami.

Zloženie: voda, skalnica strešné (Sempervivum tectorum, extrakt), slez maurský (Malva mauritiana, extrakt), harmanček (Matricaria, extrakt), polysorbát 20, Aloe vera (extrakt), parfum, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone Ako používať: Otočte trysku aplikátora zo zvislej do vodorovnej polohy, vsuňte do ucha a vstreknite 1–2 vstreknutia do každej dierky. Potom nakloňte hlavu mierne nabok, čím zabezpečíte vtekaniu kvapaliny do ucha. Aplikujte 1–2× denne. V prípade potreby aplikáciu opakujte. Po každom použití opláchnite nástavec vlažnou vodou. Balenie: 30 ml Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Prípravok skladujte a používajte pri izbovej teplote. Určené pre pravidelnú hygienu, nie na liečbu. Nepoužívajte v prípade ochorenia sluchového orgánu, pri perforácii ušného bubienka, alebo v prípade, že sa v uchu nachádza nejaké cudzie teleso. Nástavec nevkladajte príliš hlboko do ucha, aby ste si ho nepoškodili alebo nepodráždili. Prípadné iné sfarbenie prípravku a jemné usadeniny sú zapríčinené rastlinnými zložkami, ktoré prípravok obsahuje a žiadnym spôsobom neovplyvňujú kvalitu výrobku. Zabráňte vniknutiu do očí. Akonáhle by sa u vás vyskytli akékoľvek problémy ucha, nepodceňujte ich a neodkladne navštívte lekára. Krajina pôvodu Švajčiarsko.