Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

Alpenkräuter krém s výťažkami konope a alpských bylín 200 ml


Alpský bylinkový krém 200 ml – s kanabisovým olejom (konopný olej) a Harpagophytum procumbens slovensky diablov pazúr, sú optimálnou zmesou starostlivo vybraných tradičných bylín z Álp. Môže mať osviežujúci a relaxačný účinok na unavené – bolestivé – chronicky zapálené časti tela, ktoré sú ideálne pre starostlivosť o pleť pre športové a reflexné masáže. Taktiež vhodný pri akýchkoľvek bolestiach pohybového aparátu.

Vaša cena:
3,86€ s DPH
Pôvodne: 5,10€

Bežná cena v lekárni: 6,00€
Ušetríte: 2,14€
Kód: 21857
Dostupnosť: Skladom
Kúpou produktu získate 38 bodov
Množstvo:    

Alpský bylinkový krém 200 ml – s kanabisovým olejom (konopný olej) a Harpagophytum procumbens slovensky diablov pazúr, sú optimálnou zmesou starostlivo vybraných tradičných bylín z Álp.

Môžu mať osviežujúci a relaxačný účinok na unavené – bolestivé – chronicky zapálené časti tela, ktoré sú ideálne pre starostlivosť o pleť pre športové a reflexné masáže. Taktiež vhodný pri akýchkoľvek bolestiach pohybového aparátu.

 

Vysokohorský bylinný krém s konopným olejom a Diablovým pazúrom je optimálna zmes z dôkladne vybraných tradičných bylín, konopného oleja a extraktu z Diablovho pazúra, ktorý je populárny a široko používaný najmä naprieč Afrikou, pochádzajúci z Álp.

Krém je doporučené používať na unavené, bolestivé a chronicky zapálené časti tela. Ideálne pre starostlivosť o pokožku pri športových a reflexných masážach.

Použitie:

  • Aplikujte krém dva krát denne na predtým vyčistenú pokožku a dôkladne vmasírujte do pokožky krúživými pohybmi.
  • Len na vonkajšie použitie.
  • Vyhnite sa kontaktu s otvorenými ranami, očami a sliznicou.

 

Upozornenie:

  • Výrobok nie je vhodný pre dojčatá a deti do 3 rokov.
  • Len na vonkajšie použitie - vyhnite sa kontaktu s otvorenými ranami, chrániť oči.