Telefonické objednávky: 0948 22 54 54
Opýtajte sa lekárnika: 0948 42 55 25  (Po – Pia: 9:00 – 17:00)
NÁKUPNÝ KOŠÍK
0,00 € / 0 ks

ALAVIS CELADRIN 60tblx500mg


ALAVIS CELADRIN 60tblx500mg

Proti zápalu a bolesti pre psy a mačky, má protizápalové, protibolestivé a antioxidačné účinky. Prírodny produkt, ktorý obsahuje patentovo chránenuú látku Celadrin zloženú z cetylovaných esterov kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitovej a ďalších nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, ktoré zosilňujú celkový pozitívny účinok.

Vaša cena:
16,00€ s DPH

Bežná cena v lekárni: 18,40€
Ušetríte: 2,40€
Kód: 8219
Dostupnosť: skladom
Výrobca: PHARMA UNITED
Kúpou produktu získate 160 bodov
Množstvo:    
Súvisiace produkty

Popis:

ALAVIS CELADRIN proti zápalu a bolesti pre psy a mačky, má protizápalové, protibolestivé a antioxidačné účinky. Prírodny produkt, ktorý obsahuje patentovo chránenuú látku Celadrin zloženú z cetylovaných esterov kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitovej a ďalších nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, ktoré zosilňujú celkový pozitívny účinok. Pomáha zvýšiť ochranu pred pôsobením prozápalových enzýmov, výrazne pomáha tlmiť bolestivosť kĺbov a zaisťuje priebežné zvlhčovanie (lubrikáciu) kĺbovej chrupavky. Účinná látka: 500 mg zmesi Celadrin

Doporučené podávanie:

Pri psoch a mačkách s osteoartrózou pri bolestiach chrbta (vertebrogénny algický syndróm) pri presilení či zápale väzov, šliach a svalov na potláčanie bolesti kĺbov, väzov a šliach po úrazoch a ďalších zraneniach na zlepšenie pohyblivosti kĺbov a odstránenie ich stuhnutosti Podľa klinických ťažkostí je možné dennú dávku individuálne zvýšiť až na dvojnásobok.

Spôsob použitia:

Kapsuly sa podávajú denne podľa doporučeného dávkovania priamo do tlamy zvieraťa, s kúskom potravy či priamo do krmiva (kapsulu je možné otvoriť a obsah nasypať na kŕmenie).